GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 5762809
nr 576 2809
Porslin
9-del, 1800-tal Kina
Kondition: 1st med lagning
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 6 april 2009
kl 17:33:15
300 kr
350 kr
500 kr
750 kr
600 kr
700 kr
800 kr