MÖBLER / Bord / Piedestal 12342260

nr 1234 2260

Piedestal

rokokostil, bronserad, tidigt 1900-tal. Höjd: 90 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:21:07

9/2 14:58:06 1      Vinnande bud