MÖBLER / Bord / Piedestal 12342260

nr 1234 2260

Piedestal

rokokostil, bronserad, tidigt 1900-tal. Höjd: 90 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:21:07

9/2 14:58:06 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor