MÖBLER / Bord / Piedestal 16893308
nr 1689 3308
Piedestal
med stenskivor, ca 27x27. Höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:34:24
100 kr
200 kr