MÖBLER / Bord / Piedestal 16893308

nr 1689 3308

Piedestal

med stenskivor, ca 27x27. Höjd: 65 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:34:24