MÖBLER / Bord / Piedestal 13878093

nr 1387 8093

Piedestal

Med stenskivor. Höjd: 75cm

Konditionsrapport: slitage, skador, lagade fötter

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:08:10