MÖBLER / Bord / Piedestal 6252028

nr 625 2028

Piedestal

med stenskiva, längd: 60, djup: 25, höjd: 59

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 februari 2010
kl 19:30:25