MÖBLER / Bord / Piedestal 9399301
nr 939 9301
Piedestal
med stenskiva, höjd: 105 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:44:15
700 kr
800 kr