MÖBLER / Bord / Piedestal 14424257

nr 1442 4257

Piedestal

1920-tal. Höjd: 98 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:37:57