FURNITURE / Tables / Pedestal 14424257

nr 1442 4257

PEDESTAL

1920s. Height: 98, wear.

1920-tal. Höjd: 98 cm

Condition: slitage

400

SEK 800

Monday January 17 2022
at 20:37:57