MÖBLER / Bord / Piedestal 14424257

nr 1442 4257

Piedestal

1920-tal. Höjd: 98 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

800 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:37:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor