FURNITURE / Tables / Pedestal 12667558
nr 1266 7558
PEDESTAL
med ytterfoder. Height: 79 cm, wear, damages.
med ytterfoder. Höjd: 79 cm
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1500
Monday July 29 2019
at 19:41:48
29/7 18:44:20