KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16771034

nr 1677 1034

Pastell

Per Lindhberg. Signerad, daterad 1827, Porträtt, 35x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x43 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 februari 2025
kl 20:08:03