KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16771034
nr 1677 1034
Pastell
Per Lindhberg. Signerad, daterad 1827, Porträtt, 35x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:08:03
300 kr
350 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)