KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16813134
nr 1681 3134
Pastell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad aw, dam med pärlhalsband, 78x63 cm, yttermått inklusive ram: 106x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:45:34
21/2 21:38:53
200 kr
24/2 19:30:48