KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16813134

nr 1681 3134

Pastell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad aw, dam med pärlhalsband, 78x63 cm, yttermått inklusive ram: 106x91 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 februari 2025
kl 19:45:34

21/2 21:38:53 1      200 kr
24/2 19:30:48 2      Vinnande bud