KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14122038

nr 1412 2038

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Pastell, Landskap med hus. Signerad. Bildmått: 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:05:08

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg