SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Parti silver 5602196
nr 560 2196
Parti silver
18/1900-tal, bl a dosa 1825 invändigt förgylld, längd: ca 6 cm
Kondition: normalt bruksslitage, gravyrer
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 12 januari 2009
kl 18:41:16
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr
750 kr
850 kr
900 kr