GLAS OCH KERAMIK / Glas / Ostkupa 14965152
nr 1496 5152
Ostkupa
+ bricka med glas, 6 delar, Tidigt 1900-tal. Höjd: 14-15 cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:36:40
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr