MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 8091465
nr 809 1465
EARRINGS
one pair, 1970s, silver,
Ett par, 70-tal, Silver
600
SEK 200
Monday February 25 2013
at 19:27:02
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
EARRINGS
nr 809 1465
EARRINGS
one pair, 1970s, silver,
Ett par, 70-tal, Silver
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 200 |
Monday February 25 2013 |
Silver
Silver