KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13903213

nr 1390 3213

Alfhild Kallstenius-Åhman

(1921-2013), Sverige

Oljemålningar, 3 st, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x22-26x39 cm

Alfhild Kallstenius-Åhman, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:16:27

Alfhild Kallstenius-Åhman

Läs mer om Alfhild Kallstenius-Åhman