KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13725162

nr 1372 5162

Aino Vastamäki

(1932-2003)

Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:28:53

18/1 18:31:11 1      Vinnande bud