KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072142

nr 1407 2142

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Zoia Krukowskaja (1903-1999), Sverige. Signerad, porträtt. Olja på pannå, 55x46cm, yttermått inklusive ram: 69x60cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 21:00:02

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja