KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12261007

nr 1226 1007

Viktoria Hallenius

(f. 1971), Sverige

Oljemålning, "Skiers at dusk", signerad Viktoria Hallenius, signerad och daterad 2017 a tergo. Olja på duk, 15x14 cm. Skänkt till auktionen av konstnären och Modern Gallery via stadsbrud Marianne Djudic

Viktoria Hallenius, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1971.

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren

Viktoria Hallenius

Läs mer om Viktoria Hallenius