KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614481

nr 1361 4481

Uno Vallman

(1913-2004), Sverige

Oljemålning, Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Signerad. Olja på duk, 26x33 cm

Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:45:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Uno Vallman

Läs mer om Uno Vallman