KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614495

nr 1361 4495

Uno Vallman

(1913-2004), Sverige

Oljemålning, Uno Vallman (1913-2004), Sverige. Blomsterstilleben, bemålad ram. Signerad. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm

Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:54:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Uno Vallman

Läs mer om Uno Vallman