KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652036
nr 1565 2036
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Vid Skinnarviksringen". Signerad. Olja på duk, 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:26:35
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm