KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444386
nr 1444 4386
Slava Kluchnikov, Signerad, svanar. Olja på duk, 34x50, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:37:42
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr