KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444386

nr 1444 4386

Slava Kluchnikov, Signerad, svanar. Olja på duk, 34x50, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:37:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor