KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033143

nr 1603 3143

Sigrid Fischer, Danmark. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 81x60 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:11:14