KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033143
nr 1603 3143
Sigrid Fischer, Danmark. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 65x45 cm, yttermått inklusive ram: 81x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:11:14
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)