KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767215

nr 1376 7215

Sigrid de Rougemont-Wahlström

(1888-1984), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:13:30

Sigrid de Rougemont-Wahlström

Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström