KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13976673

nr 1397 6673

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Landskap. Signerad. Olja på pannå, 37x44, yttermått inklusive ram: 56x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:10:36

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt