KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13976673
nr 1397 6673
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 37x44, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:10:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt