KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819199

nr 1481 9199

Roald Hansen

(f. 1938), Danmark

Oljemålning, Flickor på blomsteräng. Monogramsignerad. Olja på duk, 78x59 cm, yttermått inklusive ram: 84x65 cm

Roald Hansen, dansk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 19:51:26

4/8 21:30:50 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roald Hansen

Läs mer om Roald Hansen