KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12859033

nr 1285 9033

Putti. Omkring 1900. Signerad. Olja på pannå, 43x46 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:59:36

26/10 14:54:18 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska