KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677042

nr 1267 7042

Peter Nyborg

(f. 1937), Danmark

Oljemålning, Peter Nyborg (f. 1937), Danmark. "Arange to sail", signerad. Olja på duk, 60x80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:18:25