KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13829229

nr 1382 9229

Peter Hahne

(f. 1955), Sverige

Oljemålning, Peter Hahne (f. 1955), Sverige. Signerad. Olja på papper, 147x98 cm, yttermått inklusive ram: 154x105 cm

Konditionsrapport: vikskada/lagad

Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:18:23)
Uppdatera
Visning

fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3

Auktionen
avslutas:

måndag 1 mars kl 19:03:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Hahne

Läs mer om Peter Hahne