KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568448

nr 1356 8448

Osvald Rasmussen

(1885-1972), Danmark

Oljemålning, Osvald Rasmussen (1885-1972), Danmark. Signerad, Interiör. Olja på duk, 50x39cm

Osvald Rasmussen, Dansk bildkonstnär född 1885, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:06:12

26/10 08:13:02 1      100 kr
26/10 17:30:10 2      Vinnande bud

Osvald Rasmussen

Läs mer om Osvald Rasmussen