KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443052

nr 1544 3052

Olle Raap

(1919-2012), Sverige

Oljemålning, Landskap med man. Signerad. Olja på duk, 87x114 cm, yttermått inklusive ram: 92x118 cm

Olof, Olle, Raap, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1919, död 2012 i Ljusterö.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:21:38

25/5 23:18:47 1      Vinnande bud

Olle Raap

Läs mer om Olle Raap