KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443052

nr 1544 3052

Olle Raap

(1919-2012), Sverige

Oljemålning, Landskap med man. Signerad. Olja på duk, 87x114 cm, yttermått inklusive ram: 92x118 cm

Olof, Olle, Raap, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1919, död 2012 i Ljusterö.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:21:38

25/5 23:18:47 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Raap

Läs mer om Olle Raap