KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054473

nr 1505 4473

Oidentifierad rysk konstnär, St. Petersburg, Stilleben, Signerad 1990. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 113x91 cm

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:36:26)
Uppdatera
Visning

fredag 25/11, lördag 26/11, söndag 27/11 och måndag 28/11

Auktionen
avslutas:

måndag 28 november kl 18:32:32

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor