KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652004
nr 1565 2004
Oidentifierad konstnär. Stockholmsvy från Stadshuskajen. Signerad Bo A-son, Daterad -57. Olja på pannå, 66x80 cm, yttermått inklusive ram: 71x86 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:26:25
30/8 15:13:32
100 kr
18/9 18:18:39
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm