Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652004



*

nr 1565 2004


Oljemålning

Oidentifierad konstnär. Stockholmsvy från Stadshuskajen. Signerad Bo A-son, Daterad -57. Olja på pannå, 66x80 cm, yttermått inklusive ram: 71x86 cm


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 20:29:56)
Uppdatera
Visning

fredag 22/9, lördag 23/9, söndag 24/9 och måndag 25/9


Auktionen
avslutas:

måndag 25 september kl 20:26:25


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 25% + 100 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/8 15:13:32 1      100 kr
18/9 18:18:39 2      ledande budet*

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...



Läs mer om Stockholm
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
  • 2040 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Utsikt mo..//
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:06
  • 2052 Oljemålning
    Nils Carlstedt (1898-1980), Sverige. Brännkyrkagat..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:09
  • 2026 Akvarell
    Julian Polak, Signerad, Stockholmsmotiv, 15x22 cm,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:12
  • 2003 Oljemålning
    Bo Yson Sjöberg (1915-1994), Sverige. Stockholmsmo..//
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:13
  • 2035 Akvarell
    Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. "Vårdag vid Mäste..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:14
  • 2036 Oljemålning
    Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. "Vid Skinnarviksr..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 18:14

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
  • 2016 Akryl
    Mathias Kärnlund (f. 1972), Sverige. Yttersta Tvär..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:33
  • 4506 Oljemålning
    + Akvarell, Carl Wilhelm Jaensson (1853-1931), Sve..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:39
  • 4204 Oljemålning
    Adolf Jansson, vår i stad, Signerad. Olja på pannå..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 19:35
  • 4453 Oljemålning
    Adolfo Bulo-Morgan. Signerad, daterad 01. Olja på ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:22
  • 4228 Oljemålning
    Aina Marmén, Flicka. Signerad. Olja på pannå,
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 20:33
  • 4390 Oljemålning
    Åke Braun. Signerad, daterad 1964, komposition. Ol..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    25 sept kl 19:02




Ladda ner broschyr