KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978114
nr 1397 8114
Oidentifierad konstnär. Signerad Sutcliffe, Landskap med gård. Olja på duk, 40x60, yttermått inklusive ram: 58x79 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:34:59
17/5 17:35:45