KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568011
nr 1356 8011
Oidentifierad konstnär. Signerad R Hall, Fåglar. Olja på duk, 52x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:35:43
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
6
1.100 kr