KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568011

nr 1356 8011

Oidentifierad konstnär. Signerad R Hall, Fåglar. Olja på duk, 52x62 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:35:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor