KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13988049

nr 1398 8049

Oidentifierad konstnär. Signerad M Myra, solande kvinna, 2000. Olja på duk, 73x100 cm, oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 maj 2021
kl 19:04:18