KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658354

nr 1365 8354

Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna på café. Olja på duk, 46x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:06:41