KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978365

nr 1397 8365

Oidentifierad konstnär. Signerad, K Boquist, Resande sällskap. Olja på duk, 131x100 cm, yttermått inklusive ram: 133x103 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:02:49