KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076430

nr 1407 6430

Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på pannå, 34x28cm, yttermått inklusive ram: 49x43cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:34:48

4/7 16:42:57 1      150 kr
5/7 14:39:55 2      Vinnande bud