KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076430
nr 1407 6430
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på pannå, 34x28cm, yttermått inklusive ram: 49x43cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:34:48
4/7 16:42:57
150 kr
5/7 14:39:55