KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978027
nr 1397 8027
Oidentifierad konstnär. Signerad, Gård. Olja på pannå, 1934, Jugendram. Motivet: 37x60, yttermått inklusive ram: 64x87 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:42:53
13/5 16:11:57
300 kr
16/5 18:48:14