KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978027

nr 1397 8027

Oidentifierad konstnär. Signerad, Gård. Olja på pannå, 1934, Jugendram. Motivet: 37x60, yttermått inklusive ram: 64x87 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:42:53

13/5 16:11:57 1      300 kr
16/5 18:48:14 2      Vinnande bud