KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929303

nr 1492 9303

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1967, Modell. Olja på duk, 84x65 cm, yttermått inklusive ram: 90x71 cm

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 07:13:42)
Uppdatera
Visning

fredag 23/9, lördag 24/9, söndag 25/9 och måndag 26/9

Auktionen
avslutas:

måndag 26 september kl 18:12:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
23/9 00:05:52 1      ledande budet*
23/9 00:06:30 1      justering av budtak

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor