KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929303
nr 1492 9303
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1967, Modell. Olja på duk, 84x65 cm, yttermått inklusive ram: 90x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:14:07
300 kr
500 kr