KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873236
nr 1687 3236
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad IMS, daterad -61. Olja på pannå, komposition, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:50:50
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)