KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978095

nr 1397 8095

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1920, "Fjällbacka". Olja på duk, 58x88, yttermått inklusive ram: 68x98 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:23:44

13/5 22:28:45 1      Vinnande bud