KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861003

nr 1486 1003

Oidentifierad konstnär, insjölandskap, troligen Alfred Thörne, ej signerad. Olja på duk, 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 20:29:47

  • Klassiska
  • 29 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska