KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076393

nr 1407 6393

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Skånegård. Olja på duk, 60x90, yttermått inklusive ram: 72x103 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:52:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor