KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15811005

nr 1581 1005

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, rastande sällskap. Olja på duk, 76x95 cm, yttermått inklusive ram: 100x118 cm

Utrop:

6.500 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:34:01

20/11 21:25:31 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor