KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15811005
nr 1581 1005
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, rastande sällskap. Olja på duk, 76x95 cm, yttermått inklusive ram: 100x118 cm
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:34:01
20/11 21:25:31