KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003517

nr 1600 3517

Oidentifierad konstnär. "Circus", ej signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 februari 2024
kl 20:13:00