KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099302

nr 1409 9302

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad A Bergman. Olja på pannå, 24x27 cm, yttermått inklusive ram: 31x33 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:15:55

31/7 18:29:33 1      100 kr
2/8 15:48:01 2      Vinnande bud