KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257528

nr 1425 7528

Oidentifierad Konstnär, 1700-/1800-tal, Fiskargubbe. Olja på pappannå, 25x22 cm, yttermått inklusive ram: 29x26 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 19:48:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor