KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13735065

nr 1373 5065

O Bernander, Sofia Kyrka. Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 65x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:24:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm